Мешканці будинку на Петропавлівській проти лічильника

Мешканці Петропавлівської, 76  вшосте виходять протестувати. Не хочуть, аби на їхній будинок встановлювали прилад обліку газу.

“Приходит один и тот же человек и методом просьб и уговоров пытается нам подбросить акт   того, что мы отказываемся. Мы на это не пойдем, подписываться не будем. Мы написали индивидуальные заявления , что мы против установки счетчиков общего пользования”, – говорить Олександр Володимирович, мешканець вул. Петропавліська, 79.

“Нам рассказывают, что будем меньше платить, мы не хотим ни меньше, ни больше, только за свое потребление. И это 6 раз, и зимой мы стояли до 5 вечера”, – каже мешканка цього будинку Людмила Петрівна.

“До січня 2018 року ми маємо встановити прилади обліку. У іншому випадку, якщо споживачі відмовляються і не встановили за власний кошт, то розподіл газу має бути припинений”, – говорить Анастасія Шимаріна, речник ПАТ “Сумигаз”.

На сьогодні на Сумщині встановили 437 лічильників. У Сумах – 211. Ще 2 сотні мають встановити до кінця цього року. Додам, що всі адреси, де за планом ПАТ «Сумигаз», мають встановити загальнобудинкові лічильники, можна знайти на офіційному сайті компанії. Це ті будинки, які потрапили до інвестпрограми 2016-го року, та де роботи не виконані. За інвестпрограмою нинішнього року, газовики встановлюють індивідуальні прилади обліку.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь