МФК «СумДУ» вдома програв запорізькому «АРПІ»

У матчі другого туру чемпіонату України з футзалу серед команд першої ліги сумський «СумДУ» приймав дебютанта ліги – «АРПІ» із Запоріжжя.

Порадувати перемогою у першому домашньому матчі в новому сезоні сумські «студенти», які є чинними чемпіонами першої ліги, не змогли. Пропустили вони першими. Аби відкрити рахунок у цій зустрічі, запоріжцям вистачило 22 секунди. До перерви м’яч іще раз побував у воротах Микити Сітнера, після перерви – тричі. На це підопічні Сергія Песоцького відповіли голом престижу від Владислава Колесника. У підсумку – 1:5 на користь гостей. Після двох матчі в «СумДУ» не може похизуватись жодним набраним очком і замикає турнірну таблицю групи «Схід».

Олег Зозуля, головний тренер ФК «АРПІ» (м. Запоріжжя), говорить: «Я вважаю, що в першому таймі ми мали зняти всі питання і на другий тайм виходити грати на утримання м’яча».

Сергій Песоцький, головний тренер ФК «СумДУ» (м. Суми), каже: «Були моменти. Створювали моменти. Я думаю, потрібно набратись терпіння. Думаю,  що до Нового Року – а там все буде по-іншому».

Черговий матч сумчани проведуть на виїзді – в Одесі проти команди «МКВ».