Мішель Терещенко звинуватив у корупції перших осіб області

Балотуватиметься у президенти. Таку заяву зробив Глухівський міський голова Мішель Терещенко сьогодні під час прес-конференції у Києві. Її зібрав, аби пояснити – чому написав заяву про складання з себе повноважень міського голови.

Під час прес-конференції Мішель Терещенко також звинуватив трьох посадовців області у тому, що заважали йому працювати, назвавши їх, цитую, «купкою негідників».

Мішель Терещенко, Глухівський міський голова, говорить:

«Це Губернатор, Микола Клочко. Це Прокурор області – Матвійчук. Це голова облради – Токар. Це на рівні області».

Микола Клочко, голова обласної держадміністрації, каже:

«Якщо він говорить, що я нібито корупціонер, то на справді для мене, моє особисте враження, що він щось середнє між Кісою Воробяніним – барином з Парижу та паном Паніковським – сином лейтенанта Шмідта – його художній образ. На справді справа в зовсім інша не треба бути господарником імпотентом , а працювати так, як цього від тебе вимагають люди.

Володимир Токар, голова обласної ради, говорить:

«Потрібно просто вміти працювати з людьми і все – це я скажу. А що він там розповідає, що я корупціонер. Так дайте мені хоча б якийсь факт, хоч маленький».

У прокуратурі області на заяву Мішеля Терещенка сказали, що від коментарів відмовляються, бо всі висловлювання Мішеля Терещенка на адресу прокуратури вважають нісенітницею і коментувати його марення не будуть.

На думку Адріани Костенко, шансів на перемогу на президентських  виборах Мішеля Терещенка – надзвичайн малі.

Андріана Косенко, кандидат політичних наук, каже:

«Мішель Терещенко працює більшою мірою на протестних суспільних настроях. Це те поле, виборче, яке є достатньо широким в Україні. З огляду на це шанси вийти у нього навіть у другий тур є надзвичайно маленькими. Швидше за все – це така собі PRкампанія, заявити про себе на всю країну, привернути до себе увагу».

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь