Міського голову Сум не повідомили про суд – не бере слухавку

На роботі немає, слухавку не бере. Це – про Сумського міського голову Олександра Лисенка. Сьогодні у суді мали слухати його справу – про конфлікт інтересів. Але до зали посадовець не з’явився.

“На номер, яким користується Лисенко, я також телефонував. Але він не не бере слухавку, а немає радіозв’язку. Повідомити його не вдалося у зв`язку з тим, що з його номером відсутній радіозв’язок”, – повідомив Василь Матішинець, захисник Олександра Лисенка.

“Вважаю за необхідність перенести засідання на іншу дату.  Необхідно повістку направити за основним місцем роботи”, – говорить Євген Кунда, прокурор Сумської місцевої прокуратури.

 Засідання відклали до завтра, 17 квітня. Переносять його вп‘яте.

Нагадаю, за інформацією суду Олександр Лисенко знаходився у лікарні з 27 лютого по 21 березня. Потім був у санаторії. До Сум мав повернутися 12 квітня. Утім 13 квітня його у суді не було.

Наразі розглядають справу Олександра Лисенка стосовно протоколів про адмінпорушення, пов’язані з корупцією. Протокол склали 30 січня через те, що за версією прокуратури, він голосував за призначення собі премії. Якщо вину посадовця доведуть – йому загрожує штраф від 3 тис. 400 до 6 тис. 800 гривень.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь