Містобудівна рада не затвердила проект «Еспланади» Олександра Біленка


Містобудівна рада не затвердила проект забудови «Еспланади». Мова йде про район між вулицею Харківською та проспектом Лушпи у Сумах площею близько 13 га. Проекту, який розглядають з 18 квітня 2017 року – авторства Олександра Біленка – цього разу дали негативну оцінку.

Олександр Біленко, головний архітектор проекту, говорить: «По дитячим садочкам ми виходимо на 100 відсотків. По школам передбачалося розширення школи – на 930 місць. Реконструкція школи. Місця для парковки передбачалися, житлова зона. Далі я не знаю, що буде – це у головного архітектора треба запитувати, він приймає рішення»

Окрім цього проекту на сайті міської ради від 28 квітня 2017 року також оприлюднений альтернативний варіант проекту забудови. Його автор – Віктор Шахов. Він розповів: «Вніс пропозицію побудувати це у вигляді алеї з парковою зоною в центрі. У парковій зоні знаходитиметься площа фонтанів. Будинки мають бути не вище 14 поверхів, у середній частині не вище 7 поверхів, і між 7-поверховими будинками 2 га озеленена дубами, березами, каштанами територія»

Коментар головного архітектора Сум і замовника проекту забудови «Еспланади» – ПАТ «Сумбуд», який на цьому засіданні не знайшов підтримки членів містобудівної ради, нам поки отримати не вдалось. Андрій Кривцов та Олександр Бритов послались на необхідність провести додаткове засідання, щоб визначитись зі своєю позицією. Нагадаю, будівництво на території між проспектом Михайла Лушпи та Героїв Сталінграда ведеться з 2013 року.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь