Могили загиблих на Сході бійців у Тростянці вдруге облили фарбою

У Тростянці поховання військовослужбовців, які загинули у зоні збройного конфлікту, полили жовтою фарбою. Сталося це в ніч проти 27 червня.

«Знаєте, як війна продовжується, а тут така не тощо байдужість, але розумієте, це не просто так. Те, що на нашій території діє такий ворог. Ми спілкувались сьогодні з родичами загиблих, вони розгублені, у мене не має слів», – прокоментував волонтер ГФ «Суми» Вадим Дубодєлов.

Заплямували могили трьох чоловіків, із чотирьох на центральному кладовищі. Остання – без пам’ятника, бо бійця поховали тут близько місяця тому. За фактом облиття могил фарбою у поліції відкрили кримінальне провадження.

“Поліція виїхала на місце, провела слідчі дії, наразі відкрите кримінальне провадження за статтею «наруга над могилами». Санкція статті передбачає або штраф, або арешт на строк до шести місяців, або обмеження (чи навіть позбавлення) волі на строк до трьох років», – співробітник ГУ Нацполіції Сумщини Володимир Кузьменко.

Це друга подібна історія з могилами бійців. Торік жовтою фарбою поховання на Центральному кладовищі міста облили ніч проти 20 серпня – ніхто не покараний.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь