Мотоциклетний спорт продовжує завойовувати серця жителів Сумщини

Обласний центр приймав чемпіонат України з мотокросу. Майже 8 десятків учасників із Київщини, Кіровоградщини, Полтавщини, Харкова та низки інших міст України випробували колесами трасу на Баранівці. Докладніше про цьогорічні змагання вправних гонщиків та їх залізних коней у нашому сюжеті.
Рік тому чемпіонат України з мотокросу відбувався за екстремальних умов. Злива тоді ускладнила завдання гонщиків – траса перетворилася на суцільну багнюку. Нині ж перший етап нового чемпіонату України відбувся під сонцем і безхмарним небом і за присутності значної аудиторії вболівальників.
Подобається на сумській трасі і мотокросменам. Із огляду на ситуацію в країні – участь у змаганнях майже 80 спортсменів – це досягнення.
Для розвитку спортсмену обов’язково потрібні регулярні тренування, кажуть люди з досвідом. А також вміння, помножені на теоретичні навички.
Частину розіграних на чемпіонаті України медалей наші земляки залишили на рідній землі. У класі 50 кубічних сантиметрів другим фінішував мешканець Лебедина Олександр Романов. Змагання юніорів у класі «250» ознаменувалося «бронзою» сумчанина Артема Волохова. Ветеранські заїзди принесли «срібло» Володимиру Молтянову з Ромен, а «бронзу» – конотопчанину Олександру Дем’яненку. Перемогу ж у класі «новачок» святкував сумчанин Сергій Єфець.
На часі у мотокросменів Сумщини підготовка до другого етапу чемпіонату України. Його за два тижні прийматиме Кіровоград.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь