Мурал на вул. Г.Кондратьєва перекривають пінопластом


Перекрили частину муралу. Зображення на перехресті вулиць Герасима Кондратьєва та 20 років Перемоги закладують пінопластом. Роблять це мешканці будинку, на якому розташований арт-проект. « Причина в  том, что холодные стены, чернеют внутри, грибок лезет. Вот поэтому я утепляюсь. А в дальнейшем, то что закладывается этот мурал, художники обещали сделать новую картинку, или старую дорисовать. Вообщем, зарисуют это дело», – говорить мешканець будинку з муралом Валерій.

Створили цей малюнок сумські художники Єгор Авдєєнко та Роман Линник. ” Там здание в таком состоянии, что нужно лояльно относится к людям. все в курсе, никто не против. Мы с жильцами  обсуждали, что они утепляться и мы в следующем году там доделаем. Картина останется та же. Там не полностью же весь фасад утепляется. Поэтому или продлим ее на утепление или обыграем, чтобы смотрелось все интересней”, – каже співавтор муралу Єгор Авдєєнко.

Мурал на стіні двоповерхового будинку зявився рік тому. Його намалювали в рамках проекту «Сумські мурали». На це з бюджету міста виділили близько 50 тисяч гривень. Ці гроші розподілили на створення двох муралів. Інший  з`явився місяць тому на вулиці Прокоф`єва.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь