На 35 % зросла кількість зареєстрованих на пробне ЗНО


На 35 % зросла кількість учасників, що зареєструвались на пробне зовнішнє незалежне оцінювання, у порівнянні з минулим роком. На Сумщині пробні тести захотіло здати близько 5 з половиною тисяч учасників. Серед предметів, які будуть писати – лідирує українська мова, на другому місці уперше – англійська. Про це повідомили у Харківському регіональному центрі оцінювання якості освіти.

Олександр Сидоренко, Директор Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти зазначив: “Збільшення кількості учасників ЗНО спостерігається по всій Україні, у тому числі по Сумській області.  7633 заявки поступило – це кількість тестів по Сумській області, із них проплачено на тисячу менше. Якщо говорити по людям, це десь 5,8 тис. людей, тобто у середньому 1,2 тести на одного абітурієнта, це більше на 35 % проти минулого року”.

Ірина Когут, аналітик з освіти ГО «Аналітичний центр «Сedos» говорить: “Щодо англійської мови, штука в тому, що цього року вперше до тесту з англійської мови додається складова «аудіювання»  і це досить незвично для українських учнів явище. Випускники шкіл бажають подивитися, що це за звір такий, спробувати себе”.

Проводитимуть пробне ЗНО з української мови і літератури 24 березня, з усіх інших предметів  – 31 березня.

 

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь