На «Авангарді» усуватимуть порушення

На стадіоні «Авангард» збираються усунути окремі порушення, виявлені під час перевірки управлінням Держслужби з надзвичайних ситуацій.

Припис має виконати міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» – саме йому належить «Авангард».

За словами начальника управління капітального будівництва Сумської міської ради Віталія Шилова, порушення, знайдені пожежниками, не стосуються поля, доріжок і трибун – тобто об’єктів, на яких проводиться реконструкція.

350 тис. грн, які витратять на усунення порушень «Спортом для всіх», стосуються облаштування стадіону протипожежною сигналізацією. І це – частина суми. Скільки загалом треба грошей, аби привести стадіон у безпечний стан, із точки зору пожежників, поки не рахували. Вивчати ситуацію і визначити відповідальність сторони будуть під час засідання окремої комісії. Його планують протягом найближчих тижнів. Щодо самої реконструкції, то, як повідомила заступник Сумського міського голови Віра Мотречко, аби добудувати стадіон треба додаткові гроші.

Реконструкцію стадіону «Авангард» почали у квітні 2017 року. З початку цього року роботи там не вели. Частина спортсменів свої тренування проводять на інших майданчиках або у коридорах.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь