На благодійному аукціоні зібрали 50 тисяч гривень сумському артоплку

Другий благодійний аукціон «Сумські художники – Сумським військовослужбовцям» відбувся 11 серпня в приміщенні міської галереї. Всього на торги було виставлено 76 предметів мистецтва від сумських художників, фотографів, майстрів народних ремесел, студентів Сумського вищого училища мистецтв і культури ім. Бортнянського та приватних колекціонерів. Всі вони передали роботи безоплатно. Організаторами аукціону стали «Громадський фонд« Суми », газета« Панорама »і« Агенція промоції «Суми».
Десять, з наданих на аукціон, робіт були продані до початку заходу за початкову ціну плюс 1 тис. Грн. Виручена сума склала 18 450 грн. Найдорожчим лотом стала картина відомої в Україні та за її межами художниці Анни Гідора, яка до початку торгів була продана за 13 тис. Грн. До речі, стартова ціна на багато з робіт становила 50-100 грн., Тобто багатьом була по кишені.
В ході аукціону кілька лотів було знято з торгів, зате за деякі з них між учасниками аукціону йшла боротьба. Наприклад, картина художника Ігоря ВАСИЛЕВСЬКОГО «Сумський дворик» пішла з молотка за 5 тис. Грн. (її початкова вартість становила 1500 грн.). За таку ж суму був проданий диптих «Бешкетники» роботи Ганни ЧЕРНЕНКО (початкова ціна – 1 500 грн.).
Голова наглядової ради громадського фонду «Суми» Олександр Такул розповів, що зібрані кошти будуть використані для закупівлі тепловізора, який дозволить військовослужбовцям батальйону територіальної оборони виявити ворога, наступаючого в темряві. Також він нагадав, що допомога і посилки для сумських військовослужбовців можна передавати волонтерам, які збирають їх за адресою: площа Покровська, 6.

За матеріалами сайту rama.com.ua

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь