На час ремонту приймальне відділення у Сумській дитячій лікарні перенесли до інфекційного

Ремонтні роботи у приймальному відділенні Сумської міської дитячої клінічної лікарні св. Зінаїди розпочали 16 квітня. Наразі зняті старі покрівлі і встановлені нові вікна. На ремонт гроші виділив благодійний фонд «Технологія». Вартість проекту – 3 мільйони гривень. На час ремонту приймальне відділення переїхало у три бокси інфекційного. Востаннє, за словами завідуючої відділенням косметичний ремонт тут був 20 років тому.

«Планується розмежування адекватних хворих. Планується зробити три інфекційних бокси. На фоні цього ми розмежуємо потоки хворих. І на фоні цього зручніше нам на зараз буде надавати невідкладну допомогу мешканцям міста Суми. Що ще по планах: відділення ми розширили – вхід буде з другої сторони лікарні. це буде і надання і нашим мешканцям Сум цілодобової, постійної адекватної допомоги й швидка допомога – це буде їм зручніше. Благоустрій території нам на сьогодні дуже потрібен, де основна, де під’їзд швидкої й прилеглої території й асфальтної ділянки», – розповіла завідуюча приймальним відділенням Сумської міської дитячої лікарні св. Зінаїди Яна Подвесько.

«Нам дав задачу Благодійний фонд оздобити дві вхідні групи – приймальне відділення з цієї сторони й центральний вхід зі сходами, які ведуть у 2, 3 й 1 інфекційні відділення. Підлога, стеля, комунікації, мережі, ми хочемо змонтувати відеонагляд для того, щоб було біль зручніше лікарям працювати, і були більш захищеними», – розповів виконавець робіт Олександр Руденко.

Ремонт планують закінчити за три місяці. Гроші ж наоблаштування територій навколо лікарні, за словами міського голови, виділять з міського бюджету. Яка це буде сума, поки прораховують.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь