На директора Сумського центру ПТО №2 рекомендуватимуть Віталія Мельника

Визначили переможця конкурсу на посаду директора Сумського центру професійно-технічної освіти №2.За рішенням конкурсної комісії вони рекомендуватимуть Віталія Мельника – нині діючого керівника закладу. Як саме обирали та які програми розвитку закладу представили кандидати на посаду – далі у сюжеті.

Претендентів на крісло директора  – двоє. Віталій Мельник та Сергій Лукьяненко. За правилами конкурсу кожен із них мав представити власний план розвитку закладу.

Віталій Мельник, кандидат на посаду директора, каже:

 «Це інноваційні технології, це, однозначно, дуальна система освіти, більша і якісніша співпраця з підприємствами-замовниками, поповнення спецфонду за рахунок замовлень не тільки на підприємствах, але й приватних структур»

Сергій Лукьяненко програму розвитку училища озвучити відмовився.

Сергій Лукьяненко, кандидат на посаду директора, каже:  “Особисто у мене було бажання прийти в заклад, ознайомитися як працює, подивитися на заклад, поспілкуватися з людьми, які там працюють. В цьому мені було перешкоджено, доступу не було ні до закладу, ні до працівників».

Антоніна Данильчекно, член конкурсної комісії, каже: «Добре, ви не знаєте,скільки в них членів трудового колективу, але ви подивились на сайті, знаєте, з ким вони працюють, знаєте, кого вони випускають. тому в вас є можливість представити це нам. Ніхто не налаштований на негатив. Будь ласка!”

Сергій Лукьяненко відповідає: – “Я закінчив виступ

За результатами голосування 10 членів комісії з 11-ти проголосували за Віталія Мельника. Сергія Лукьяненка не підтримав жоден із них. 

 Далі на переможця конкурсу чекає спецперевірка. По її завершенні контракт укладатимуть  строком від одного до п’яти років. Це має зробити міський голова.

 

 

 

 

 

 

 

 

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь