На колегії Сумської облдержадміністрації розглядалося питання щодо стану ліфтів (відео)

Обласні чиновники цього разу поїхали до Ромен. Там говорили ще й про використання коштів «Укрнафти». Чому більше 20-ти мільйонів гривень ще не застосували.
На колегію обласні чиновники поїхали до Ромен. Губернатор жартує – мовляв, у Сумах засідання завжди затягуються. То може хоч на виїзді вкладуться в регламент… Перше на порядку денному – питання про катастрофічну ситуацію з ліфтами в Сумах і Шостці.
Та головна проблема – майже всі організації, що обслуговують ліфти, не мають на те дозволів! Наприклад, у Сумах є 1220 підйомників. Більшість їздять на свій страх і ризик.
На ремонт ліфтів треба 29 мільйонів гривень. Поки що обласний бюджет передбачає лише 3… У Сумах, каже заступник мера, проблему владнають все одно.
Треба говорити з людьми – вирішили на колегії. Щоб жителі будинків створювали кооперативи і самі фінансували ремонти ліфтів. У передчутті виборів очільник області пропонує…
З ліфтами закінчили – перейшли до палива. Більше 20-ти мільйонів гривень із тих, що виділила «Укранафта» на Сумську область, наші посадовці ще не застосували. Звітують – проекти нафтовидобування в розробці.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь