На лінійці чоловік бризнув балончиком в обличчя іншому

Перцевим балончиком в обличчя. Інцидент трапився на подвір’ї Сумської школи №4 сьогодні, 25 травня, близько 9 години ранку. Під час останнього дзвоника. Там не порозумілись родичі першокласників.

Тетяна Волкова, директор школи №4, говорить: «Інцидент стався між дорослими. Один із дорослих застосував перцевий балончик стосовно іншого. Представниками поліції, які були присутні на лінійці дані порушники були виведені одразу за межі школи. Лінійку ніхто не переривав, так як більшість з присутніх на лінійці цього інциденту навіть не помітили. Ніхто з дітей не постраждав. Який конфлікт між ними стався, це з’ясовувала поліція»

Ельвіра Біганова, речниця ГУ Нацполіції Сумщини, говорить: «Подія відбувалася таким чином. Стояв чоловік, його дружина та маленька дитина. Чоловік звернувся до дівчини, яка стояла попереду них трохи посунутися, оскільки його дитині не було видно те, що відбувається попереду. Дівчині це не сподобалося виникла словесна суперечка, більш того вона покликала свого чоловіка. Чоловік не розбираючись, нічого не кажучи просто дістав перцевий балончик та бризнув чоловіку в обличчя. Той отримав хімічні опіки. Що стосується даного чоловіка, то він дає пояснення слідчим, а в поліції дану подію зареєстрували й вирішується питання щодо відкриття кримінального провадження за статтею – хуліганство»

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь