На обладнання для ЗНО на Сумщині виділили 408 тисяч гривень

ЗНО із аудіюванням. Майже півмільйона  –  для придбання техніки. Її використовуватимуть, аби  протестувати абітурієнтів. Цього року буде  новий  блок  завдань у тестах зовнішнього оцінювання  – аудіювання.

Марія цьогорічна випускниця. Мріє стати журналістом. Для цього завтра має скласти ЗНО з англійської мови.

“Весь рік я думала, що знаю все, а за кілька днів до ЗНО мені здається, що нічого не знаю. Але я вірю в себе. Я намагаюся дивитися фільми англійською мовою, вони допомагають розуміти мовлення, репетитор давав завдання, які допоможуть мені скласти ЗНО. Аудіювання не складне, як я розумію,  головна увага на головну частину, яка і була минулоріч”, – розповідає Марія Білоусова.

Загалом ЗНО з англійської мови складатимуть 2153 абітурієнти. Робитимуть це в 11 закладах – у Сумах та в Шостці.

Тестуватимуть у 5 вищих навчальних закладах та у 6 школах. Зокрема у Сумах школа № 2.

“Задіяно буде 2 поверхи школи – 12 кабінетів.   Ми на суму 50 тисяч гривень було придбано обладнання, акустичні колонки, мікшер, щоб нормально розподілити звук, 1 ноутбук придбали, мікрофони для організації наради для працівників пункту тестування”,- розповів Олег Токаренко, директор Сумської ЗОШ № 2.

“Була проведена низка заходів для технічного забезпечення, було виділено з держбюджету 408 тисяч гривень для придбання звуковідтворюючих засобів для проведення ЗНО з іноземних мов. Придбано 18 ноутбуків, 62 комплекти колонок і таке інше. Буде функціонувати 145 аудиторій”, – повідомив Юрій  Харламов, начальник відділу департаменту освіти і науки Сумської ОДА.

29 травня складали  тест з іспанської, німецької та французької мови. Результати повідомлять за 2 тижні. Робота з англійської мови налічує 59 завдань. 16 – аудіювання, 22 з читання, ще 20 завдань на використання мови і одне письмове завдання.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь