На перевізників Сум за минулий рік склали 137 актів про порушення

За минулий рік на перевізників працівники відділу транспорту Сумської міської ради склади 137 актів про порушення. Найбільше зафіксували у перевізника «Сумипастранс». На нього складено 36 актів, на ПП «Согор» – 18, і 14 актів у ПП «Запорожець».
Найчастіше порушення, якого допускались перевізники – вихід на лінію меншої кількості машин, аніж прописано у договорі. Або, навпаки, випуск машин, яких не має у документах. А також, неналежний санітарно-технічний стан машин.
«Жодне зауваження не залишається без уваги. Все робимо, все працюємо. Чи не для того ж 20 років займаємося перевезеннями, щоб не звертати уваги», – розповів перевізник Олександр Запорожець.
«Підприємство працює суворо за договором, кількість машин виходить спільно за домовленістю», – додав перевізник, директор ТОВ «Сумипастранс» Олександр Кузьменко.
На зазначений телефон на сайті керівник ПП «Согор» Сергій Зленко слухавки протягом дня не брав.
«Практично в кожній виявлено порушення, але чомусь жодного розірвання договору із перевізником, але жодної ініціативи розірвання зі сторони замовника не було, хоча згідно з умовами договору при виявленні трьох порушень протягом року договір має бути розірваний і от тут питання до міської влади. На фоні чергового підвищення вартості проїзду, на фоні розірвання договорів з ініціативи перевізників дуже контрастно виглядає абсолютне ігнорування міською владою дотримання перевізниками умов перевезень», – прокоментував член громадської комісії з питань бюджету Сумської міськради Максим Корнієнко.
«Розумієте, ми можемо розірвати договір і що далі? – Ми проводимо організаційні роботи з перевізниками, ми проводимо коригування графіків руху – ми пишемо їм листи попередження про розірвання. Це вже деякі перевізники мають такі попередження. Наша першочергова задача – це якісні перевезення. Розірвання договорів не буде сприяти якісним перевезенням, тому що наприклад на сьогодні ми маємо один маршрут, який не обслуговується перевізниками – це 25 маршрут. Всі це знають. У нас розміщений проект рішення про розірвання договору. Але на сьогодні протягом місяця ми не змогли найти перевізника», – прокоментував ситуацію начальник відділу транспорту та зв’язку Сумської міськради Сергій Яковенко.

«Знайти інших перевізників абсолютно не проблема, тобто складнощі можуть бути на окремих приміських маршрутах, там де невеликий пасажиропотік, а що стосується міських перевезень – це дуже затребуваний сегмент і перевізники багато зусиль докладають, щоб отримати можливість працювати на таких маршрутах. Тому я думаю, що швидше за все чиновник міської влади просто веде себе не зовсім добросовісно . – Який вихід із ситуації, коли перевізники порушують умови договорів? – Розривати договори і шукати нових перевізників», – каже Олександр Кава, екс-заступник Міністра Транспорту та Інфраструктури.

Нагадаю, наразі на сайті міської ради розміщений проект рішення, яким вартість проїзду у маршрутках хочуть підвищити до 5 гривень. Минулого разу ці питання на засідання виконавчого комітету не виносилися. Наступний плановий виконком запланований на 13 лютого.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь