На полігоні в Радьківці тренували загони тероборони


На полігоні у Радьківці тренують загін з Краснопільського району. Сьогодні тут близько80 чоловіків. Готувати їх почали в п’ятницю. Тоді на Краснопільщині для них провели теоретичні навчання. Сьогодні відточують практичні навички.

Цілі на 100, 200 метрів і гонг, у який треба поцілити з відстані 150 метрів. Постріли в них відпрацьовують з різних позицій. На полігоні в Радьківці – як новачки, так і ті, хто вже тримав в руках «АК-74». На полігоні також вправлялися з гранатами, займалися тактичною підготовкою, дізналися, як оглядати автомобілі на блокпосту.

«Це дає можливість підготувати відповідний підрозділ до виконання завдань у складі взводів по обороні території. Проводяться заняття з тактичної, тактико-спеціальної підготовки, інженерно-вибухової, бойової медицини, вогневої підготовки. Під час виконання вправ зі стрілецької зброї військовозобов’язані відпрацьовують питання поводження зі зброєю», – розповів про заняття заступник обласного комісара Сумського обласного військкомату Сергій Шуляков.

Планові навчання загонів тероборони в різних районах Сумщини триватимуть впродовж цього тижня.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь