На Роменщині навчали теробороні керівників сільських і міських рад

Стріляли, вправлялися в рукопашному бою і тактичній медицині. У Роменському районі, Липоводолинський, Недригайлівський іРоменський військкомати організували навчання для очільниківорганів місцевого самоврядування. Усього зібрали близько 150 осіб.

«Враження дуже добрі, мені сподобало,  ми відпрацьовували знищення бойової машини умовного противника. Мені сподобалось, але краще, щоб у нас такого не було в нашій країні», – поділився учасник навчань Влад Овчаренко.

 «Дуже цікаво було постріляти, давно не тримав в руках ні автомат, ні пістолет», – розповів Віталій Лях.

 «Такі навчання потрібні, і по частіше повинні проводити їх, щоб надалі ми вміли і знали, що потрібно робити в таких важливих моментах, коли треба буде захищати свою територію», – така думка учасниці навчань Марини Боженко.

За словами Сумського обласного військового комісара Тараса Давиденка, сьогодні на полігоні організували 6 навчальних точок. Це –  стрільба з автомата і з пістолета, обкатка БРДМ, тактична медицина, інженерна підготовка і рукопашний бій.

Наступні навчання на цьому ж місці організують за місяць, у вересні. Тоді навички отримуватимуть не тільки керівники органів місцевого самоврядування, а і їхні підлеглі.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь