На Роменщині у результаті падіння літака загинув пілот

У Роменському районі, неподалік села Миколаївка, розбився літак, який обробляв кукурудзяне поле. Пілот загинув на місці.

Про це UA:Суми повідомила речниця Нацполіції у Сумській області Ельвіра Біганова.

“Подія сталась сьогодні в Роменському районі. Повідомлення про те, що поблизу автодороги до села Миколаївка розбився одномісний літак, надійшло до чергової частини поліції о 10:28. На виїзді ця інформація підтвердилась. Пілот загинув на місці події. Попередньо нами встановлено, що даний літак обробляв поля кукурудзи. По цьому факту вже відкрите кримінальне впровадження за статтею №281 ч. 3 «Порушення правил повітряних польотів». В рамках цього кримінального впровадження ми наразі встановлюємо причини того, що сталося”, – повідомила вона.

На цей момент ще не встановлено, кому саме належав літак. Керував ним чоловік 63 року народження.

“Пілот виконував роботи на замовлення товариства «Дружба-Нова» по обробці посівів кукурудзи засобами захисту рослин. Десь о 8-30 літак в умовах неочевидності ймовірно зачепився за проводи електропередач високої напруги, перевернувся й впав на землю. Пілот загинув.  Літак пошкодився – він перевернувся і впав верхньою частиною на землю, пошкоджена кабіна, пошкоджене крило, взагалі літак не розрушився”, – повідомив нам  перший заступник керівника Роменської місцевої прокуратури Анатолій Гриценко.

 

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь