На сесії Сумської міськради мають виділити 10 мільйонів гривень для поділу класів на групи

Поділ класів стосується вивчення ряду предметів – української і англійської мов, інформатики і трудового навчання. Він впроваджуватиметься  у всіх класах, де навчаються більше 28 учнів, за умови, що на найближчій сесії Сумської міськради  виділять на це 10 мільйонів гривень. Про це повідомила начальник управління освіти і науки Сумської міської ради Антоніна Данильченко. За її словами, субвенції з держбюджету на цей навчальний рік у сумі 259 мільйонів гривень не вистачило, щоб покрити освітянські потреби, тож міська рада виділила додатково до цих грошей 7 мільйонів гривень.

«Протягом літа ми робили розрахунки, бо поділ класів на групи означає, що робота вчителя має бути оплачена. Прорахувавши, зрозуміли, що нам знову не вистачало близько 13 мільйонів, щоб це здійснити. Ми відпрацьовували це на рівні міського голови і на комісіях, тому це не було новиною. Ще на серпневій сесії нам було виділено 3 мільйони на освітню діяльність шкіл», – розповіла начальник управління освіти і науки. Цієї суми, за словами Антоніни Данильченко, вистачало, щоб розпочати навчальний рік з поділом відповідно до закону. Про це стало відомо 3 вересня. Н

Вчора сумчанка Валентина Димовська зареєструвала петицію про забезпечення фінансування поділу класів на підгрупи. За добу вона набрала 444 підписи з 250 необхідних.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь