На Сумщині 7 випускників склали ЗНО на 200 балів

 На Сумщині 7  200-бальників. 4 з них  – в обласному центрі. Такі результати основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання. Цифри повідомила куратор Сумської області Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти Валерія Ханікова.

Один з них з Історії України, 2 – з математики. 3 – з хімії, 1 – з біології.   Один 200-бальник з міста Шостки, один  – з Лебединського району. 1 особа – з Сумського району.  Осіб, які мають 2 200-бальних результати по Сумській області немає”, – говорить Валерія Ханікова.

У Сумах випускників 200-бальників має 7, 10, 15 школа та класична гімназія.  По області – Шосткинська, Межирицька школа Лебединської райради та Косівщинська ЗОШ Сумського району.

Випускниця Сумської спеціалізованої школи № 10 Алла Танасюк максимальний бал отримала з математики. Наразі дівчина відпочиває. Куди планує вступати повідомила нам телефоном.

“Зі спеціальністю поки не визначилася, ще обираємо. Пов`язано з математикою звичайно, математика  – в серці.  Скоріше за все буде спеціальність пов`язана з податковою, економікою”, – каже дівчина.

Минулого року кількість 200-бальників була такою жДодам,  відсьогодні, 12 липня, по 27 липня відбуватиметься вступна кампанія у вищі навчальні заклади  за всіма формами навчання.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь