На Сумщині перевіряють дитячі табори

Перевіряють дитячі табори. Працівники Державної служби з надзвичайних ситуацій у Сумській області, розпочали перевірку оздоровчих закладів. Усього перевірять 14-ть таборів.

Олег Стрілка, речник управління ДСНС України у Сумській області, говорить: «На даний момент їх перевірили п’ять. За результатами перевірки вручені приписи з термінами усунення порушень до початку відкриття закладу відпочинку. Більшість порушень вимог пожежної безпеки в позаміському таборі відпочинку імені Кості Яніна, який знаходиться в Ямпільському районі. В даному таборі необхідно замінити електрообладнання, забезпечити первинними засобами пожежогасіння, відремонтувати систему протипожежного захисту».

Тетяна Родителева, Директор позаміського закладу оздоровлення та відпочинку ім. К. Яніна, каже: «Так, я згодна з тими зауваженнями, які працівники МНС виклали у своєму акті. Це було в листопаді місяці, коли табір було законсервовано.  Але це всі слушні зауваження, які ми зараз всі ліквідуємо. І я маю надію, що ми їх всі ліквідуємо 100%».

Усього протягом  2018 на Сумщині планується робота 730 дитячих закладів оздоровлення та відпочинку.  З них 675 пришкільних та профільних, 22 позаміських, 24- праці та відпочинку та вісім наметових містечок, один – санаторного типу.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь