На Сумщині стартував хокейний чемпіонат

12 хокейних команд розіграють нагороди чемпіонату сумської області з хокею у вищій та першій лігах.

Сезон відкрили сьогодні. У Сумах на стадіоні «Авангард» у матчі першого туру першої ліги хокейний клуб «Суми-04» приймав «Охтирку-Нафтогаз». Рахунок у матчі відкрили гості. Вони ж до сигналу на першу перерву подвоїли свою перевагу. У другому періоді шайба ще чотири рази побувала у воротах сумської команди. Господарі майданчику на це відповіли голом, реалізувавши буліт. Останній ігровий період з рахунком 2:1 виграли хокеїсти «Суми-04». Матч в цілому був за командою з Охтирки – 7:3 на їх користь.

«Не вистачило тренувань. А також брак деяких провідних гравців сьогодні. Команда грала першу гру. Не все пішло як ми хотіли. А суперник був сильний», – сказав після матчу гравець ХК “Суми-04” Олександр Кальченко.

“Хотіли виграти. Йшли до перемоги. Тренувались – ось і результат”, – прокоментував результат матчу гравець ХК “Охтирка-Нафтогаз” Сергій Вівдиченко.

На хокейному майданчику у парку імені Кожедуба у Сумах матч першого туру зіграли сумські «Ворони» та хокейний клуб «Коровинці». Тут на початку першого періоду у рахунку повели господарі. У другому гості зрівняли рахунок. У третьому періоді команди обмінялись голами: спочатку вперед вдруге вийшли «ворони», а за 15-ть секунд до завершення матчу «Коровинці» перевели гру у овертайм. У додатковий час сильнішого команди не виявили а у серії булітів перемогу святкували сумчани. У Ромнах місцева команда з рахунком 4:5 програла сумським «Бобрам».

У вищій лізі чемпіонату Сумщини з хокею були зіграні два з трьох матчі першого туру. «Дружба» по булітам перемогла «Шостку» з рахунком 6:5, «Конотоп» з рахунком 2:4 програв  «Лідеру» з Білопілля. Ще один матч туру між хокейними клубами «Суми» та «Кролевець» був перенесений через те, що сумчани сьогодні грали матч харківського турніру «Кубок «Динамо». На своєму майданчику сумські «містяни» приймали команду «Авангард» з міста Буди Харківської області. Поєдинок завершився перемогою «Авангарду» з рахунком 13:4.

Матчі другого туру чемпіонату області заплановані на неділю, 6-те січня.