На Сумщині створять територіальні центри комплектування і соціальної підтримки

У Сумській області на базі військових комісаріатів створять територіальні центри комплектування і соціальної підтримки. Центри надаватимуть сервісні послуги військовослужбовцям, пенсіонерам військової служби та членам їх сімей. Про це на брифінгу у Сумській обласній адміністрації розповів заступник начальника відділу взаємодії з правоохоронними органами Олександр Фролов.

Олександр Фролов, заступник начальника відділу взаємодії з правоохоронними органами Сумської ОДА говорить:

“Основна мета цієї реформи – це наближення військових комісаріатів, як вони зараз називаються до людей. Тобто буде сформовано ресепшн, де будуть сидіти цивільні люди, і можна буде будь-якому громадянину зайти і отримати консультацію. Буде звичайна зона на зразок центрів надання адміністративних послуг”.

Тарас Давиденко, військовий комісар Сумського обласного військового комісаріату каже:

“Які завдання виконуються – це призив на військову службу, збройні сили України, інші військові формування, призив на строкову службу, на контракт, соціально-правовий захист військовослужбовців, військово-патріотичне виховання, територіальна оборона. Доступ людей з обмеженими можливостями, буде створений пандус, щоб вони вільно могли туди заходити, буде створений соціальний відділ з відкритими дверима, фінансовий відділ, юридична служба”.

За словами Тараса Давиденка на Сумщині створять 20 таких центрів. Перебудують приміщення, повністю оновлять штат працівників. На створення територіальних центрів комплектування і соціальної підтримки у наступному році із сумського обласного бюджету планується виділити від 2 до 5 мільйонів гривень.

Перший територіальний центр комплектування і соціальної підтримки в Україні облаштували на базі Чернігівського обласного військомату. Зараз тривають ремонти у Рівненському військовому комісаріаті. До кінця цього року такі центри з’являться у Чернігівській, Дніпровській, Рівненській та Одеській областях.

 

 

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь