На Сумщині збираються віддати під суд голову виборчкому

У Глухові збираються подавати у суд на голову міської виборчої комісії Наталію Зайцеву. Заяву про невиконання головою своїх обовязків готують інші члени виборчкому. Як повідомила заступниця Зайцевої Ніна Глущенко, голова комісії не з’явилася на засідання, яке мало поставити крапку у справі депутатів, відсторонених від роботи за народною ініціативою. Всього на засідання прийшло 8 осіб із 18, таким чином кворум не відбувся і засідання оголошено неправомірним.

Члени виборчої комісії збираються подавати в суд і відправляти скаргу у ЦВК. Сьогодні був останній строк затвердження депутатів, які увійдуть до Глухівської міської ради замість п’яти відсторонених. Вільні місця мають посісти їх однопартійці. Три обранці зайшли до депкорпусу Глухівської міської ради від соціал-демократичної партії. Два – від об’єднання «Самопоміч».

Олександр Сугоняко, який очолює обласну організацію Соціал-демократичної партії, на телефонні дзвінки не відповідає. Його помічник Володимир Пошва сказав, що коментар нададуть пізніше і письмово.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь