На Сумщині зіграли матчі третього туру хокейного чемпіонату

Сьогодні на хокейних майданчиках області зіграні матчі третього туру чемпіонату області. Змагались команди першої та вищої ліг.

У Сумах на майданчику у парку Кожедуба у матчі першої ліги зустрічались дві сумські команди – «Бобри» та «Ворони». Номінальні господарі матчу – «Бобри» – на минулих вихідних перемогли «Ромни» та поступились «Охтирці- Нафтогазу» (5:4 та 3:6) відповідно. «Ворони» у перших матчах сезону по булітам обіграли Коровинці (4:3) і святкували перемогу над «Сумами»-04 (7:3). У сьогоднішньому матчі рахунок у першому періоді відкрили «Бобри». Вони ж до першої перерви його подвоїли, а до другої – потроїли. У третьому періоді номінальні господарі закинули ще три шайби. На що їх суперник відповів двома. В підсумку 6:2 – перемога «Бобрів» у сумському дербі. У інших матчах туру «Охтирка-Нафтогаз» та своєму майданчику з рахунком 4:5 поступилась хокейному клубу «Ромни». ХК «Коровинці» святкував перемогу над «Сумами»-04 з рахунком 7:1. Перше-друге місця турнірної таблиці першої ліги поділяють «Охтирка-Нафтогаз» та «Бобри» – в активі команд по шість очок. На одне менше набрали у трьох турах «Ворони». Ще на одне та два меньше, відповідно, в активі «Коровинців» та «Ромнів». Замикають турніру таблицю «Суми»-04.

У вищій лізі білопільський «Лідер» з рахунком 0:4 програв «Сумам». «Шостка» з рахунком 3:2 перемогла «Конотоп». Матч «Кролевець» – «Дружба» завершився з рахунком 2:12. Турнірну таблицю вищої ліги очолює «Дружба» – 8 очок після трьох ігор. По п’ять пунктів в активі «Сум» (після двох матчів) і «Шостки». «Кролевець» та «Лідер» набрали по три очка, «Конотоп» – жодного.

Матчі четвертого туру у вищій та першій лігах обласного хокейного чемпіонату заплановані на неділю, 13-те січня.