На Сумщині змагались снайпери


Всеукраїнський турнір із високоточної стрільби “Півніний кордон” відбувся 30 вересня на військовому полігоні в Стецьківці, що під Сумами. Це перший в Україні снайперський турнір за американськими правилами.

– Ці правила ми прийняли спираючись на потреби бійців наших силових підрозділів, вправи були розроблені так, щоб вони максимально наближували бойові ситуації, в яких вони можуть опинитися – розповідає Віктор Пирогов, голова Стрілецько-практичної асоціації Сумщини, співорганізатор турніру.

У турнірі взяли участь 56 снайперів із Західної, Центральної та Північної України. За словами Вадима Зданковича, співорганізатора турніру, усього учасники проходили 12 етапів змагань, найцікавіший – “дах”: стрільба з нахиленої поверхні, яка імітує дах будинку.

– Цей турнір перший в Україні подібного плану. Намагаюсь не пропускати змагання, бо досвід отриманий на таких турнірах, нічим не можна замінити, і ми його передаємо далі тим хлопцям, які його застосовують на війні – каже Павло Кащук,
член волонтерської організіції “Combat-UA”, тренер снайперів ЗСУ.

Також постріляти на Сумщині приїздив ведучий програми “Оружейная школа” на телеканалі “Трофей” Тарас Олійник.
У турнірі зі снайпінгу взяв участь і сумський поліціянт Дмитро Бойко – переможець «Забігу волі» у «Гонках нації», які відбулись 2 вересня в Києві. Каже, що для нього снайпінг – це хобі. Разом з Дмитром Суми на турнірі представляв потомственний снайпер, доцент кафедри військової підготовки СумДУ Андрій Кривошеєв. Однак перемогу здобули стрільці з Києва, Хмельницького і Одеси. Їхні імена організатори не оприлюднюють.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь