На Сумщині змагалися позашляховики

Цими вихідними майже півсотні учасників з кількох областей України приїхали до села Залізняк Сумського району на власних авто випробовували  заміські траси.

За годину до старту учасники збираються  та востаннє перевіряють авто.

“Я минулого року в Полтаві на Джумі машину перевернув. Перший, хто перевернув – це був я. А так і пірнали добре, дзеркала, які є в машині – були в воді. Витягували мене. Півтори години у воді по зимі просидів. Не захворів, нормально все. Адреналін, ти знаєш, що тобі треба їхати, є дорога, немає дороги. Машина сама за тебе зробить”, – говорить водій Ігор.

Траса це 3 ділянки – це спецділянка, легенда, та Gps-орієнтування. Усі учасники діляться на 3 категорії, це хард – підготовлене авто, є лебедки, колеса, лайт – менш підготовлені, і турист – звичайні авто. Усі складнощі  будуть в лісах, полях, болотах, туди ми людей не покличемо. Траса передбачає місця для глядачів”, – розказав Данило Алтунін, організатор змагань.

Авто Єлизавети та її батьків класу хард. На змаганнях дівчина з батьками.

“Уперше було дуже страшно, а зараз це цікаво, екстрим, кожна гонка це пригода. Кожного разу це цікавіше і цікавіше”, – розповідає Єлизавета.

Перед стартом – настанови від організаторів. Далі жеребкування та старт за чергою.

Стартують учасники о 10 годині ранку . Завершити змагання мають о 22 годині ночі. Загалом мають проїхати близько 50 кілометрів по 3 трасах.

У фіналі для переможців змагань передбачені подарунки.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь