На Сумщині знову сваряться за гектари (відео)

Директор підприємства, яке проводить торги, звинувачує обласні земресурси у корупційних схемах. Начебто посадовці віддали майже двісті гектарів у Великописарівському районі в обхід аукціону. Натомість в управлінні нарікають на неякісну роботу біржовиків.
Землі у Великій Писарівці ніяк не могли знайти свого власника. Два рази сто вісімдесят гектарів чорнозему виставляли на аукціон. І все – невдало. Переможець ліквідовував усіх учасників зависокою ціною, а договір оренди не підписував. Провести торги ще раз не дали.
Натомість чиновники звинувачують у махінаціях біржовиків. І запевняють, землю віддали – законно.
На ще одне проведення аукціону не було ні грошей, ні часу, говорять у Земресурсах. Саме цим пояснюють, чому не продовжують співпрацю з агропромбіржею.
Проведення торгів – процедура, яка дає змогу віддати землю в оренду за найвигіднішою ціною, говорять у земресурсах. І, крім усього, найпрозоріший спосіб, хоча й вартує копієчку. Зокрема за ділянку у великописарівському районі фірмі, що проводить торги, треба заплатити понад тридцять тисяч бюджетних коштів. Плюс адміністративні витрати і всього виходить до півсотні тисяч.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь