На сумській зупинці встановили табличку на честь Сергія Табали


Встановили нову табличку імені Героя України Сергія Табали. 18-річний боєць загинув під час обстрілу Донецького аеропорту. У день Захисника України, його побратими встановили меморіальний знак на зупинці громадського транспорту.

Власноруч монтує та координує роботу – дідусь бійця.

Сергій Шепотько, дідусь Сергія Табали, каже: «Це пам’ять про онука, який загинув захищаючи Незалежность нашої України. Це пам’ять та приклад для нащадків, яким має бути молода людина проживаючи безпосередньо в Україні».

Учора на Майдані Незалежності у Києві нагородили п’ять українських бійців орденом «За мужність». З них й посмертно – Сергія Табалу.

Дизайн таблички розробляли в Сумах. Виготовляла замовлення одне з місцевих рекламних агентств. Гроші на пам’ятну дошку – благодійні – їх зібрали поміж сумчан. Суму не називають.

Сергій Супрун, керівник Сумського обласного штабу руху «Правий сектор», говорить: «Були кошти сплачені, мінімальні, але все таки кошти.Сергій дійсно був взірцем українського націоналіста, який дуже любив український народ, українську Державу. І знаєте, це не пафос. Я пам’ятаю його таку фразу: «Напривеликий жаль, що я можу віддати життя за Україну лише один раз»».  

У Сумах кілька об’єктів, які нагадують про наймолодшого «кіборга» Сергія Табалу з позивним «Сєвєр». Це 9-та школа, де навчався хлопець, там повісили меморіальну дошку; також одну з вулиць перейменували на честь бійця. У вересні цього року вийшла друком книга місцевого автора Петра Нестеренка «І повернувся білим журавлем…» – життєпис 18-річного Сергія Табали, який загинув у листопаді 2014-го, захищаючи Донецький аеропорт.

 

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь