На сумському підприємстві провели обшук


Обшук на сумському підприємстві сьогодні провели працівники прокуратури в рамках кримінального провадження стосовно дій працівників ДФС.

Товариство “ТРІЗ” працює на ринку 27 років. Спеціалізується на виготовленні обладнання для азотних підприємств. Сьогодні близько 9 ранку сюди без дозволу зайшли близько 15 чоловік.

Заступник директора ТОВ “ТРІЗ” Ніна Марцінковська каже: “Ми домовлялися, що позапланова перевірка мала б бути 15 травня, а сьогодні до нас несанкціоновано зайшли працівники податкової поліції. Усе це ми пов`язуємо з тим, що податкова не хоче повертати нам ПДВ або хоче отримати хабар”. 

Як повідомила жінка, роботу на цьому підприємстві призупинили – перевіряють документи.

“У рамках розслідування кримінального провадження було отримано ухвалу слідчого судді і наданий дозвіл на проведення цього обшуку. Мета – вилучення бухгалтерських документів. Документи оглянуті лише слідчими, вони не вилучалися, вилучені копії переписки з податковою службою. Про  те, що тут планується податкова перевірка, ми дізналися в ході перевірки сьогодні. Вона ніяк не пов’язана з тими слідчими діями, що проводилися сьогодні”, – говорить начальник управління прокуратури Сумської області Олександр Глядчишин.

Близько о пів на третю дня команда працівників поверталася з держадміністрації. Пішли до автобусу. На сьогодні акцію завершили.

“З керівництвом підприємства було домовлено про взаємодію, те, що керівництво ДФС підтвердило, що не буде ніяких зловживань під час перевірки. І якщо буде доведено, що в розрахунках ПДВ підприємство зробило помилки  – то воно об’єктивно реагуватиме на це”, – говорить Олександр Марченко, заступник голови Сумської ОДА.

Коментувати ситуацію працівники ДФС області на сьогодні відмовилися, послалися на те, що до сьогоднішньої перевірки стосунку не мають. ТОВ «ТРІЗ» – спеціалізується на модернізації компресорного та насосного обладнання. Серед замовників значаться в Україні: Одеський припортовий завод і «ДніпрАзот», концерн «Стілор» – на непідконтрольній українській владі території Донбасу. Також партнерами у Росії є НАК «Азот», у Білорусі – «ГродноАзот», співпрацює з галузевими підприємствами Польщі. ТОВ «ТРІЗ» є експорто-орієнтованим підприємством. У 2014 році ввійшло до десятка  найбільших платників податків міста Суми серед промислових підприємств.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь