На території військового містечка продовжують реконструкцію неіснуючих будівель

Реконструюють те, чого нема. У Сумах на території військового містечка продовжують зводити житло. Близько місяця тому  ДАБК Сумської міськради виписало припис про заборону будівництва на цій території, до 17 листопада дали термін виправити наявні порушення.

Наразі тут є фундамент, завезені бетонні плити, інший будівельний матеріал.  Сьогодні сюди приїжджала поліція. Викликав її депутат міської ради.

Володимир Чепік, Депутат Сумської міськради зазначив: “На сьогоднішній день будівельні роботи на майданчику продовжуються, я проходив мимо, побачив, що працює кран, будівельники, іде облаштування фундаменту на 1 поверсі, заливка бетоном, тому визвав поліцію, щоб зафіксувати цей факт”.

Представник будівельної компанії заявив: про припис не знав, при нас фотографує документ, аби ознайомитись.  Наряд патрульної поліції звернення депутата зафіксував, після – викликав слідчо-оперативну групу. Володимир Кузьменко, спеціаліст відділу комунікацій ГУ Нацполіції Сумщини телефоном повідомив, що наразі слідчо-оперативні дії тривають, поліцейські з’ясовують наскільки правомірно ведуться там будівельні роботи”.

Зараз на інформаційному банері біля будівельного майданчика з переліку номерів телефонів тих, хто веде будівництво, є тільки контакти проектувальника. Решту – прибрали. В управлінні архбудконтролю його начальник повідомив: скасували всі дозвільні документи на будівництво.

На наш інформаційний запит до Міноборони нам повідомили: земля за тією адресою – їхня, вона не має кадастрового номеру, документ, який підтверджує право власності, датується 1976 роком. Зазначу, за проектом, який оприлюднений на інформаційному банері, будують там двоповерхові котеджі. Комунальне майно військового містечка за адресою: вул. Г. Кондратьєва, 165/57 та /59 у березні 2016 року викупило ТОВ «ІНЕКО», яке раніше орендувало майно. Сьогодні там на телефонні дзвінки не відповідали, так само як і у приватного підприємства «Южана-Суми», яке записано як проектувальна організація. Нагадаю, рішенням ДАБК замовника, проектувальника і забудовника оштрафували сумарно на майже 265 тис. грн. Станом на сьогодні штраф не сплачений. Відтак, за інформацією Анатолія Довбні, стягуватимуть гроші у судовому порядку.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь