На тиждень оголосили карантинні заходи у Сумах


У Сумах завтра зачинять усі школи. Рішення на тиждень обмежити навчання прийняла міська комісія з техногенно-екологічної безпеки у зв’язку з епідемічною ситуацією.

За інформацією виконуючої обов’язки начальника відділу охорони здоров’я Сумської міськради, на цьому тижні в обласному центрі зареєстровано майже 3 тисячі випадків захворювання на  грип та ГРВІ – на 14% більше, ніж за попередній тиждень. 64 відсотки хворих – це діти до 18 років. Пороговий рівень захворюваності в місті перевищений на 10%. 11 шкіл повністю припинили роботу, в інших навчальних закладах на карантині по кілька класів.

Олена Чумаченко – в.о. начальника відділу охорони здоров’я Сумської міськради

“Було госпіталізовано 150 мешканців міста, 85 % серед госпіталізованих – це діти. Ускладнився перебіг захворювання: 32 дітей, хворих на пневмонію, у 116 дітей – середньо-тяжкий перебіг. Двоє дітей знаходяться у відділенні інтенсивної терапії з тяжким перебігом ГРВІ  

Зі 128 госпіталізованих  дітей 100 – це діти дошкільного віку. Представник держнагляду пропонувала призупинити роботу дитячих садочків.

Тетяна Пархоменко – лікар-епідеміолог головного управління Держспоживслужби в Сумській області

Пропонується хоча б на тиждень припинити функціонування. Однак це буде важко

Антоніна Данильченко – начальник відділу освіти Сумської міськради

Дитячі садочки – вони ж не заходять в одні двері, як це є у школах. В них у кожного свій під’їзд і вони заходять. Садочки ми ніколи не закриваємо спільно зі школами. Там немає такої скупченості і наповнюваність не така

Олександр Лисенко – Сумський міський голова

Ми приймаємо рішення обмежити на 1 тиждень навчання в загальноосвітніх школах міста Суми, перевести в черговий режим з обмеженням відвідування дитячих навчальних закладів і садочків. Заборонити проведення масових заходів на території міста Суми, обмежити роботу секцій, кружків. По лікувальних закладах ввести також режим карантинного відвідування хворих і відвідування всіх поліклінічних і клінічних відділень 

В області в цілому за останній тиждень зареєстровано понад 9,5 тисяч випадків респіраторно-вірусних інфекцій, в тому числі грипу.

Ірина Троцька – головний інфекціоніст Сумської області

“Кількість щеплених по області проти грипу – 4,5 тисяч осіб. Звичайно, це мало, однак у порівнянні з попереднім епідсезоном це вище у три рази. Можливо, це причина того, що кількість захворілих у нас в цьому епідсезоні менша, ніж у попередньому.”

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь