На UA: СУМИ обговорили Проект колективного договору

У Сумській філії Суспільного 19 липня відбулися збори трудового колективу. Головним питанням порядку денного стало обговорення Проекту колективного договору ПАТ “НСТУ”.

Головою зборів було обрано менеджера філії Такула Олександра, секретарем – інспектора з кадрів Янушеву Людмилу.

Всі учасники зборів під час зустрічі мали можливість внести свої пропозиції змін та доповнень до проекту. З самим положенням працівники мали змогу ознайомитися напередодні зустрічі.

“Для нас було принципово важливо донести до кожного працівника зміст колективного договору. Значна кількість запитань, пропозицій та уточнень під час зустрічі стали показником того, що колеги розуміють важливість цього документу і готові долучитися до своєрідного закладення фундаменту для ефективної роботи в колективі”, – коментує зустріч менеджер філії, Олександр Такул.

За результатами обговорень, трудовий колектив вирішив:

  1. Внести зміни до Розділу V Проекту Договору про “Режим роботи, тривалість робочого часу та відпочинку”  та Додатку 5 “Правила внутрішнього трудового розпорядку” графік роботи: із понеділка до четверга з 9:00 до 18:00, а у п’ятницю з 9:00 до 16:45, за рахунок скорочення часу обідньої перерви  впродовж тижня на 15 хвилин.
  2. Внести зміни до п. 3 Додатку 2 “Порядок надання матеріальної допомоги”, а саме: замінити слова “у розмірі до одного посадового окладу” на “у розмірі одного посадового окладу”. Також внести зміни до п. 8 Додатку 2 щодо матеріальної допомоги на оздоровлення.
  3. Внести зміни до Додатку 3 “Перелік посад працівників, яким надається право на додаткову оплачувану відпустку” та зробити всім працівникам додатково 7 днів оплачуваної відпустки (не ділити посади від 4 до 7 ).
  4. Доповнити пп. “з” п. 3.1 Додатку 5 “Правила внутрішнього трудового розпорядку” після слів “місця реєстрації”словами “про початок тимчасової непрацездатності”.

Делегатом від Сумської філії Суспільного на всеукраїнські збори трудового колективу ПАТ “НСТУ”, які відбудуться у Києві 31 липня, колектив обрав голову профспілки Куриленко Людмилу.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь