На UA: СУМИ звітуватимуть про хід медичної реформи

Уже цієї п’ятниці, 21 вересня, о 19:20 у прямому ефірі телеканалу UA: СУМИ відбудеться сьомий випуск #Звіти_наживо, присвячений звітуванню чиновників, відповідальних за реалізацію медичної реформи. Протягом 52 хвилин начальник управління охорони здоров’я Сумської ОДА Сергій Бутенко  розкаже про результати роботи та відповідатиме на запитання громадян на журналістів.

Команда Суспільного за участі Громадського руху ЧЕСНО поставить очільникам департаментів охорони здоров’я питання, що стосуватимуться участі області у реалізації реформи первинної ланки медичної реформи. Серед іншого, посадовці звітуватимуть про хід автономізації закладів охорони здоров’я, кількість підписаних декларацій між лікарями-терапевтами/сімейними лікарями та пацієнтами області, а також проблем, із якими стикаються медики в ході втілення медичної реформи.

Поставити своє запитання можна завчасно у соціальній мережі Facebook за хештегом #Запитай_Бутенка та протягом прямого ефіру за телефоном студії (0542) 617-107.

Команда UA: СУСПІЛЬНЕ МОВЛЕННЯ та Громадський рух ЧЕСНО продовжують всеукраїнський проект #Звіти_наживо, покликаний змінити застарілий формат звітування посадовців на інтерактивне інтерв’ю у прямому ефірі регіональних філій НСТУ.

Наступні #Звіти_наживо стосуватимуться таких тем:
Жовтень — початок опалювального сезону
Листопад — бюджети міст
Грудень — звіти мерів обласних центрів за 2018 рік.

 

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь