На водія сумського тролейбусу поскаржились до поліції


Ледь не подавив людей. Так вважає сумчанка Наталія Сердюк. Вона стала свідком того, як один із водіїв тролейбусу №7 висаджував і забирав пасажирів. Сталось таке 30 січня на зупинці по вулиці Горького.

“Він проїхав цю зупинку, зупинився там попереду, де сугроби, де нерозчищена була дорога. Він на великій швидкості туди влетів, зупинився, і всі люди, які були на зупинці  туди побігли, щоб зробить посадку. Ті люди, які виходили в середні двері, вони не встигли вийти, вони кричали, їх почали прищемляти дверями. А ті, що хотіли зайти, вони теж попали в двері. З одного боку тролейбус, з іншого боку – нерозчищені сугроби. Я повернулася на зупинку, сіла на маршрутку і почала доганяти тролейбус, щоб повідомити водія, що він порушив правила. Я його наздогнала на ринку, зайшла в салон і почала питати у водія, чому він так зробив і чи знає він, що тільки що він чуть не подавив людей. На що на мене накинувся кондуктор і почав кричати «Оплачуйте проїзд!», – розповіла Наталія Сердюк.

Директор «Електроавтотрансу» у коментарях UA:Суми повідомив: скарга дещо не відповідає дійсності.

“Було велике скупчення людей, і після оголошення водія: “Обережно, двері зачиняються!” – вони всі спробували якось втиснутись у наш біднесенький. І тому сталась така неприємна ситуація: хтось не встиг зайти – там були великі калюжі після відлиги. Ми зараз розбираємось. Я зараз не хочу говорити неправильно. Розберемось і окремо доповімо”, – сказав Віталій Однорог.

За наслідками події Наталія Сердюк 30 січян звернулась з заявою до поліції. Як повідомив нам старший інспектор відділу комунікацій Володимир Крупецьких, мають 10 днів, аби провести перевірку та прийняти рішення – чи є в діях водія порушення чинного законодавства.

Нагадаю, два роки тому на зупинці навпроти торговельного центру «Лавина» під колесами тролейбусу загинула дівчина. Серед версій – слизьке узбіччя та порушення водієм правил безпеки при посадці-висадці пасажирів.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь