На забороненій рекламі у Сумах позаклеювали назви міст Росії

«За» заборону реклами два тижні тому на сесії проголосували 27 із 35 присутніх депутатів сумської міської ради. Своїм рішенням вони заборонили розміщувати на будь-яких носіях рекламу поїздок до Росії, тимчасово окупованих територій Луганської та Донецької областей та відпочинку у Криму.

З часу прийняття депутатами рішення рекламу на стінах залізничного вокзалу зняли. Та поряд – розміщуються три різні види рекламних носіїв. Рекламне агентство «Клякса», якому належить один з них виконуючи рішення назви міст куди везуть пасажирів позаклеювали. Як пояснює директор агентства Роман другу сторону, тобто рекламодавців влаштовує рішення аби прибрати назви міст із реклами на більш загальні. Приміром – поїздки за кордон.

А цього місяця сумчани отримали подібну рекламу із платіжками розрахункового центру. Як пояснила його керівник Наталія Петренко, платіжки з рекламою були надруковані раніше, ніж міськрада прийняла рішення, а передрукувати у Харкові 120 тисяч примірників не змогли фінансово. У наступному місяці, за словами жінки, подібного не повториться.

Начальник відділу з питань дизайну міського середовища управління архітектури та містобудування Сумської міськради Максим Галицький повідомив, що відділом було підготовлено певну кількість листів з повідомленням операторам зовнішньої реклами про необхідність усунення порушень. За його словами переважна більшість операторів з розумінням відносяться до цього. «По завершенню того, як буде надіслано усім операторам зовнішньої реклами листи з повідомленням про прийняте рішення буде контролювати по місту ситуацію і відповідно виносити на рішення виконавчого комітету проекти по скасуванню дозволів на розміщення рекламних засобів», – додав Максим Галицький.

Тим же, хто не виконуватиме рішення міськради загрожує штраф від держпродспоживслужби у 5-ти кратному розмірі від вартості реклами.
Нагадаємо, понад місяць тому місцеві активісти влаштували флешмоб біля залізничного вокзалу й облили фарбою рекламу на фасаді вокзалу та на зупинці поряд.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь