На Заливній вкотре прорвало водогін

Мешканці будинків по цій вулиці в Сумах залишились без води. З масштабним поривом на водопроводі комунальники боролися цілий день. Трубу діаметром сорок сантиметрів прорвало одразу в трьох місцях! Та лише цим водні неприємності не закінчились, повідомляють у водоканалі. Прорвало труби й на сусідній вулиці – Інтернаціоналістів. Тож три спальні мікрорайони міста залишились без води.
Бонус у вигляді виду на водойму за вікном дістався мешканцям будинків по вулиці Заливної. З самого ранку тут не пройти, не проїхати – води по коліна.
Зупинити фонтан на дорозі за дві години потому приїхали комунальники. Почали з того, що перекрили воду в сусідніх будинках.
Горе-труба вже не раз завдавала клопоту комунальникам. Кажуть, на цій ділянці потрібен капітальний ремонт.
Мешканці Заливної скаржаться – калюжа на дорозі не встигає висихати. Давно звикли обходити цю ділянку стороною. Бо рве й тутешню каналізацію.
Із трубами на Заливній обіцяють впоратись до вечора. А чи питимуть воду мешканці будинків по вулиці Інтернаціоналістів, поки не відомо. Заміна одного метра такої труби коштує півтори тисячі гривень, тут треба перекладати чотири метри старих комунікацій. А загалом по місту зношених водопровідних мереж двісті сім кілометрів і майже сто сімдесят кілометрів каналізаційних труб.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь