Найближчої суботи команда Сумського державного університету зіграє свій перший матч в українській еліті після 5-тирічної перерви

Сьогодні у клубі офіційно представили новачків та розповіли про плани на прийдешній сезон.
За 5 років виступів у першій лізі українського футзалу команда класичного вишу суттєво оновилася. І для більшості гравців студентського колективу можливість зіграти в Екстра-лізі – це чи не головний іспит у спортивній кар’єрі. У міжсезонні бажання команди прогресувати підтримали – вже затвердили бюджет клубу і поставили дуже серйозне завдання.
Боротися на рівних із флагманами вітчизняного футзалу буде вкрай важко, визнає головний тренер команди. Та відсутність досвіду, а, подекуди, і брак майстерності сумчани компенсуватимуть самовіддачею на майданчику та потужною мотивацією.
Разом із перевіреними і вищою, і першою лігами гравцями, путівку до плей-оф виборюватимуть також троє новачків. Голкіпер Микита Сітнер та двоє універсалів – Володимир Чухненко та Максим Ганжа. Для них перехід із футболу в футзал є звичною справою.
Календар був безжальним для сумської команди. Сезон «студенти» відкриють 6 вересня у Львові матчем проти володаря Кубка України чотирьох останніх років – «Енергії». Дебютна домашня зустріч запланована на 13 вересня. На майданчику манежу української академії банківської справи «СумДУ» проекзаменує івано-франківський «Ураган».

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь