НАЗК винесла припис Сумському міському голові через О. Вегеру


За результатами проведеної перевірки, Національне агентство з питань запобігання корупції з’ясувало: Олександр Лисенко за півроку після рішення суду, де визнали винним директора КП «Шляхрембуд» Олександра Вегеру у корупційному діянні, не застосував до підлеглого жодних дисциплінарних стягнень.
«Відповідно до частини другої статті 65 Закону України “Про запобігання корупції” міський голова повинен був вжити заходів щодо притягнення до дисциплінарної відповідальності Олександра Вегери протягом місяця з дня реєстрації постанов суду.
Згідно з приписом, НАЗК вимагає провести службове розслідування з метою виявлення причин та умов, що сприяли вчиненню директором КП «Шляхрембуд» корупційного або пов’язаного з корупцією правопорушення» – йдеться у повідомлення Національного агентства з питань запобігання корупції на їхньому сайті.
«До 5 жовтня нам треба прийняти відповідне рішення, я думаю наше рішення ви вже почуєте в понеділок на апаратній нараді приміському голові, тому що розслідування наше вже завершено і буде відповідне реагування обов’язково повинно бути й воно буде і я не маю права його не розбити. я дума воно обов’язково буде – а в якому розмір це може бути? – ну в понеділок це буде, але зараз на жаль директор знаходиться на лікарняному, а мені треба обов’язково треба отримати відповідні пояснення ще», – відкоментував ситуацію Олександр Лисенко.
Якщо міський голова не виконає приписів НАЗК, його самого оштрафують: сума стягнення – від 170-ти до 4250 гривень.
Нагадаємо, Олександра Вегеру суд визнав винним у корупційному порушенні – за підписання наказів про преміювання та відпустки своїй дочці та зятю. Останні працюють начальниками відділів у КП «Шляхрембуд» Сумської міськради.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь