Не проголосували за інвестпрограму ТОВ “Сумитеплоенерго” на 2017

Не затвердили інвестпрограму для ТОВ «Сумитеплоенерго». 20 із 29 депутатів проголосували “за”. Програма стосується 2017 року, пов’язана з виробництвом, транспортуванням та постачанням теплової енергії.

“В заходи включені заміна аварійних мереж, реконструкція теплових мереж для стабільного  теплопостачання по будинках по вулиці Кірова  – Діма Малюка, лікарні номер 4. Це дасть можливість безперебійного теплопостачання споживачів міста Суми”, – говорить заступник директора ТОВ “Сумитеплоенерго” Надія Покутня.

“Я не розумію, як ми можемо голосувати питання по «Сумитеплоенерго», якщо ви обманюєте депутатів, включаєте одне в програму, а виконуєте інше”, – повідомив під час сесії депутат від фракції “За Україну” Андрій Крамченков.

“Моя пропозиція на наступну сесію заслухати звіт виконавчих органів, хто працює з Сумитеплоенерго – попередніх та наступних періодів”, – говорить депутат Ірина Рибальченко від “Самопомочі”.

Нагадаю, минулої сесії депутати також не затвердили інвестпрограму теплопостачальника – теж висували зауваження щодо виконання запланованих заходів. У коментарях нашому телеканалу Аналітик центру дослідження у сфері енергетики Денис Назаренко тоді сказав, що таким чином міська рада вимушена буде самостійно ліквідувати аварійні ремонти у разі їх виникнення.

Заступник міського голови з питань ЖКГ Олександр Журба сьогодні повідомив: поки не вирішили, що робити далі. Додам, обсяг коштів, які планує підприємство витратити за інвестпрограмою, безпосередньо впливає на розмір тарифів на тепло і гарячу воду.

У серпні «Сумитеплоенерго» тричі збирало сумчан на громадські слухання, щоб обговорити тарифи та інвестпрограму. Слухання не відбувалися через незадоволення громадою міста організацією заходу.

 

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь