Не просто не зламався під тиском тяжкої хвороби, а виніс із неї урок, сили і бажання допомагати людям

Олександр Усов поширює серед сумчан методику скандинавської ходи. Вже створив своєрідну школу, куди запросив сумських дітей.
Ні – зіпсованій поставі та поганому зору. Ранок у дітей одного з районів міста починається тепер саме так – розминкою на свіжому повітрі. А далі – найцікавіше – ходіння зі спеціальними палицями,тобто скандинавська хода.
Про тренера цих дітей ми вже розповідали в одному зі своїх репортажів. За допомогою диво-методики він поставив себе на ноги після тяжкої хвороби. Але на собі не зупинився: поніс свої знання у маси. Почав із дітей з сусідніх будинків. До спорту мріє долучити і батьків.
У своєму житті Олександр звик більше давати, ніж брати. У рідному місті, звідки він родом, займався волонтерством – допомагав онкохворим дітям, розповідає його сестра.
Олександр не втомлюється повторювати: у спорті – життя, енергія та сила. Закликає займатися будь-яким видом спорту. Чому обрав для себе скандинавську ходу? Бо, каже, тут працюють 90 відсотків усіх м’язів. Знімається навантаження з хребта та суглобів, поліпшується постава, ефективна у боротьбі з зайвою вагою. А для дітей – все ж краще, ніж телевізор і комп’ютер.
Поки в імпровізованій школі Олександра займаються діти сусідніх будинків – близько 20-ти вихованців. Але двері відкриті для всіх – скандинавська ходьба не вимагає якоїсь особливої фізичної підготовки. Головне – бажання.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь