Нелегальний контакт-центр російського банку викрили у Сумах


Діяльність нелегального контакт-центру припинили у Сумах. Функціонував такий в офісному приміщенні по вулиці Привокзальній. За інформацією СБУ, організував його роботу київський бізнесмен – за вказівкою керівництва російського банку. Під час обшуку приміщень контакт-центру правоохоронці вилучили комп`ютерну техніку і документацію. Все це відправили на експертизу.

” Основним напрямком діяльності цієї Сумської структури було кредитування фізичних та юридичних осіб з передачею їх особистих та установчих даних до Москви. Серед клієнтів – жителі Росії та мешканці тимчасово окупованих українських територій. Також серед клієнтів цього банку, за наявною інформацією, бойовики незаконних збройних формувань так званих ДНР та ЛНР”, – каже керівник прес-служби УСБУ в Сумській області Олеся Рапута.

«Прокуратурою Сумської області здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні, розпочатому за ознаками статті 258 КК України, тобто за фактом фінансування тероризму. Наразі досудове розслідування триває. Проводиться комплекс невідкладних слідчих і розшукових дій, у тому числі проводиться перевірка на предмет дотримання трудового законодавства щодо працівників, які працювали в даному “кол-центрі”», – каже начальник відділу прокуратури Сумської області Сергій Саєнко.

Санкція статті за фінансування тероризму передбачає покарання до 10 років позбавлення волі.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь