Нерегулярних перевізників у Сумах продовжує перевіряти “Укртрансбезпека”

” Сумських нерегулярних перевізників продовжує перевіряти «Укртрансбезпека». У поміч місцевим, приїхали інспектори з інших областей України. Між тим, виїзду маршруток, за словами самих перевізників, сьогодні ніхто не перешкоджав.

«Перевезення відбуваються. Ми не можемо припинити. Люди їдуть в аеропорт, в лікарні. Це їм не треба, Укртрансбезпеці  нікуди їздити, а нам треба і людям треба. Ніякого блокування немає сьогодні, просто я ж кажу, нагнали з усієї України транспортних інспекторів» – сказав перевізник Григорій Коломієць.

” Центральний апарат вирішив нам на допомогу надіслати ще інспекторів з інших обласних територіальних управлінь. Сьогодні ці інспектори прибули і за звичним графіком проводили рейдові перевірки. Їх, ну шестеро прибуло з інших областей, ну і наші. Це рішення керівництва, враховуючи напружену ситуацію, перешкоджання нашим діям”, – сказав начальник управління “Укртрансбезпеки” в Сумській області Іван Сулима.

Нагадаю, 1 лютого в Сумах почали блокувати рух маршруток, які здійснюють нерегулярні перевезення. За заваді стояли члени Громадської організації «Східний корпус». Починаючи з 7-ї ранку і до 15 години дня 2 лютого люди теж не могли виїхати до Києва та Харкова. Окрім того, на вулиці Іллінській, звідки мали відправитися маршрутки, між «Східним корпусом» і перевізниками сталася бійка. У п`ятницю, 3 лютого, приватники мітингували під стінами Сумської обласної адміністрації. Їхні маршрутки також не виходили в рейси. Вихідними, за словами перевізників, працювати їм не перешкоджали.

 

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь