НКРЕКП залишила тариф на електроенергію для технічних потреб на попередньому рівні

Члени Нацкомісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, проголосували за відміну постанова 2010, яка збільшувала вартість електричної комунальної енергії для Жеків і управителів із 1 грн 68 коп  до 3 грн 10 коп з 1 січня цього року.

Електрична енергія саме на дані цілі буде обраховуватися по тарифу 1 грн 68 коп, як це було до моменту прийняття постанови, тобто до 21 грудня 2018 року . І маємо ми право застосовувати цей тариф з моменту опублікування даної постанови №1 від 11 січня 2019 року”, – пояснила директорка ТОВ “ЕНЕРА СУМИ” Ірина Лошак. 

«Завдяки резонансу який був піднятий на всю Україну – це рішення було скасовано. Це перший крок до перемоги, оскільки на сьогодні ще у НКРЕКП є бачення того, що електрична енергія, яка використовується для потреб в будинках – це не є побутові потреби споживача. Далі будемо працювати, є надія, що все буде гаразд», – прокоментував ситуацію член національної комісії з питань створення та функціонування ОСББ при Кабміні України Роман Гученко.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь