Нові 4 автобуси почали курсувати у Сумах

Нові автобуси для Сум. Вчора КП «Електоавтотрнас» випустило на лінії чотири автобуси марки «Атаман». Нині тимчасово вони курсують по напрямках №58А “Баси-Тополянська”, №63 “Ганнівка-Баси”, №64 “Добровільна-Добровільна”, №65 “Героїв Крут- Автовокзал”. Вони дизельні.

Віталій Однорог, директор КП «Електроавтотранс», говорить: «15 числа буде виконком, і після нього вони поїдуть по тимчасовому маршруту номер 67 «Прокоф′єва-Косовщина». З вчорашнього дня ми їх випустили в лінію на посилення старих дієвих маршрутів, 10 днів вони будуть їздити на всіх маршрутах, які ми обслуговуємо. Це низькополі автобуси. Виробник місто Черкаси. Пасажиромісткість понад 50 людей»

Володимир Ведмедєв, голова Громадської транспортної комісії, повідомив: «Ми як громадська експертна комісія, ще на початку 2016 року рекомендували КП “Електроавтотранс” перейти на закупівлю винятково газових автобусів, автобусів на газовому пальному, через те, що ми повинні купувати техніку, яка буде не надавати подальших збитків КП. Це вже третій тендер на якому ми купуємо ці автобуси, і тендер прописують таким чином, щоб міг взяти участь винятково цей виробник, тому що жодного разу, жодних інших моделей автобусів на ці тендери не подавалося»

Автобуси до Сум привезли у квітні цього року. Виробляє машини ПАТ «Черкаський автобус». З міського бюджету на них витратили майже 8, 5 млн грн. Один коштує – 2 млн 105 тисяч гривень. Станом за квітень на балансі КП «Електроавтотрансу» 30 автобусів.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь