Нові види спорту презентували сумським вчителям

Сумським вчителям з фізкультури презентували нові види спорту.  Сьогодні вони  з тренерами спортивного руху Олександра  Педана «JuniorZ» змогли пограти в флорбол, петанк, чирлідинг та інші.

Школу поділили на шість локацій. В кожній тренери презентували свій вид спорту.

“Ми вчимося грати в флорбол, це завдяки якій розвиваються у дітей дружні стосунки, тобто діти не контактують один з одним, вони грають, тут дуже легкі матеріали, ним дуже важко травмуватися – дуже цікаво. Я перший раз спробувала цю гру – дуже-дуже цікаво” – каже Марта Скорик, вчителька фізкультури.

Вчителі, які прийшли на майстер-клас, змогли пограти у кожній локації. Після презентації вони можуть обрати той вид спорту, який впроваджуватимуть у своїй школі.

Ми об’єднали ті види спорту, які активно розвивається у всьому світі, вони популярні в Європі,  в Україні вони не мають такого розповсюдження але вони цікаві дітямНайголовніше, що ці види спорту відповідають нашим критеріям, в першу чергу це гендерність – це ті види спорту, якими займаються і хлопці, і дівчата. Друге – це безпека – всі ігри безпечні, вони не травматичні й ідеально підходять для шкільної програми” – каже Андрій Волік, менеджер спортивного руху  JuniorZ.

За словами організаторів, Суми – десяте місто, куди вони приїхали зі спортивними презентаціями. Планують побувати у кожному обласному центрі України.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь