Новообраний голова Сумської обласної ради змінить помічників

Новообраний голова Сумської обласної ради змінить помічників  та голову бюджетної комісії. Про це Володимир Токар розповів під час своєї першої прес-конференції на новій посаді.  «Естественно, помощники Семёна Павловича у меня работать не будут. У меня должны свои помощники работать, это природно, правильно? Вот пример Шаповал Валентина Михайловна, я как бі сказать знаю, что она с великим опітом работает, я ее уже призначил. Также сказал вам за Толбатова. За остальное, за комунальне предприятия, я ж вам сказал, мне надо разобраться. Тут сразу так не возьмёшь “, – сказав Володимир Токар.

Також планує звільнити голову бюджетної комісії облради Олену Сердюк.

« Я знала, що якщо зміниться голова обласної ради, то і мене знімуть. Тобто, це для мене було передбачувано» – відреагувала Олена Сердюк.

 Нагадаю, головою Сумської облради Володимира Токара обрали депутати на засіданні сесії 2 грудня – за це проголосували 35 із 41 депутатів звільнивши перед тим Семена Салатенка, що займав цю посаду протягом року.

«Відбувся перерозподіл політичних сил і повноважень і впливів в нашій області. Передусім на рівні області втратили позиції свої «Батьківщина», но по суті вони і були незначними до цього і важіль голови облради свідчив про те, що «Батьківщина» мала вирішальний вплив при прийнятті рішень в нашій області, але сьогодні цей важіль перейшов до пропрезидентської політичної сили. Мало того ще при наявності окремо заступника голови облради у якості Річкаля, то фактично позиція президента посилилася в нашій області» – вважає політолог Андріана Костенко.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь