Обрали запобіжний захід підозрюваному у фінансуванні тероризму


Обрали запобіжний захід підозрюваному у фінансуванні тероризму.  Чоловіка, якого підозрюють у фінансуванні тероризму, залишать у СІЗО на 2 місяці. Таке рішення Зарічного районного суду. Судове засідання за клопотанням прокуратури тривало вчора протягом дня. Слухали сторони до 23:00. Сьогодні – оголосили ухвалу.

“Клопотання задовольнити. Застосувати до Пробачай Дениса Юрійовича запобіжний захід у вигляді тримання під вартою. Контроль за виконанням ухвали покласти на старшого слідчого слідчого відділу УСБУ в Сумській області Прахненко. Строк дії ухвали до 24 години 13 грудня цього року”, – говорить Вікторія Мальована-Когер, суддя Зарічного районного суду м. Суми.

Звісно ми будемо оскаржувати. Апеляційна скарга буде подана в строк 5-денний. Думаю, що буде позитивною до нашого клієнта. Обгрунтованість підозри бажає кращого. Ризики відсутні. Наш підзахисний не має на меті переховуватися від органів досудового розслідування, впливати та спотворювати будь-які речі”, – розказав Олександр Щербина, адвокат підозрюваного Дениса Пробачая.

18 жовтня рішенням Зарічного районного суду запобіжний захід обрали для ще одного чоловіка, якого підозрюють у фінансуванні тероризму. У СІЗО він перебуватиме до 13 грудня.  Прокуратура Сумської області та обласне управління СБУ, що веде слідство,  свою позицію оголошувати відмовилися.

 

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь